Konkurs plastyczny „PODWODNY ŚWIAT – NIEODKRYTE TAJEMNICE”

Na konkurs plastyczny „PODWODNY ŚWIAT – NIEODKRYTE TAJEMNICE” wpłynęły 292 przepiękne, kolorowe, oryginalne prace uczniów z całej Polski. Jury obradowało bardzo długo, ponieważ z tak dużej ilości niesamowitych, dziecięcych dzieł, ciężko było wybrać tych kilka najwspanialszych.
Z wielką przyjemnością informujemy, że prace ocenione zostały w czterech kategoriach wiekowych, a zwycięzcami zostali:

W kategorii klas 0 – I:

• I MIEJSCE – WIKTORIA D. z Zespołu Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie (opiekun – pani Ewa S.)
  • II MIEJSCE – KAROLINA G. ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 146 w Łodzi (opiekun – pani Agnieszka B.)
  • III MIEJSCE – MATYLDA P. z Zespołu Specjalnych Szkół Przyszpitalnych w Tarnowie (opiekun – pani Kinga N.)

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:

• Tomasz G. z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie (opiekun – pani Wioleta M.)
  • Dawid K. z Zespołu Szkół Specjalnych nr 3 w Krakowie (opiekun – pani Anna Z.)
  • Oliwia N. z Zespołu Szkół Specjalnych przy Szpitalu Uzdrowiskowym ” Słoneczko” w Kołobrzegu (opiekun – pani Anna P.)

W kategorii klas II – III:

• MIEJSCE I – KORNELIA S. ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 146 w Łodzi (opiekun – pani Aneta B.)
  • MIEJSCE II – WIKTORIA G. z Zespołu Szkół nr 1 w Ciechocinku (opiekun – pani Wioletta W.)
  • MIEJSCE III – ADRIAN O. z Zespołu Szkół Specjalnych nr 2 w Krakowie (opiekun – pani Dorota G.)

WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJE:

• Miłosz K. z Zespołu Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Jastrzębiu-Zdroju (opiekun – pani Joanna H.-T.)

W kategorii klas IV – V:

• MIEJSCE I – MATYLDA M. ze Szkoły Podstawowej nr 2 Specjalnej w Kartuzach (opiekun – pani Eliza R.)
  • MIEJSCE II – MAJA O. z Zespołu Szkół Uzdrowiskowych w Rabce (opiekun – pani Agata K.)
  • MIEJSCE III – IZABELA P. z Zespołu Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie (opiekun – pani Marta P.)

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ:

• Jessica B. ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Kudowie-Zdroju (opiekun – pani Marlena K.)
  • Aleksandra K.  z Zespołu Szkół przy Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim nr 2 w Rzeszowie (opiekun – pani Aneta Ś.)

W kategorii klas VI – VII:

• MIEJSCE I – OLIWIA T. ze Szkoły Podstawowej nr 2 Specjalnej w Kartuzach (opiekun – pani Edyta K.)
  • MIEJSCE II – KARINA K. z Zespołu Szkół nr 1 w Ciechocinku (opiekun – pani Elżbieta Z.)
  • MIEJSCE III – DAWID L. ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Pile (opiekun – pani Lidia W.)

WYRÓŻNIENIE OTRZYMUJE:

• DIANA Z. ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 38 w Gdyni (opiekun – pani Danuta S.)

GRATULUJEMY!!!

Bardzo dziekujemy wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom.
Organizatorki