Podsumowanie konkursu plastycznego „Jak pies z kotem”

Jak się okazuje, dzieciaki czytają mnóstwo ciekawych książek o zwierzętach! Dowodem na to są prace, które wpłynęły na nasz konkurs. Biorąc pod uwagę wiek uczestników, wkład pracy oraz wymóg wkomponowania w obraz tytułu książki i nazwiska pisarza, komisja, składająca się z nauczycieli naszej szkoły postanowiła wyłonić laureatów:

W kategorii klas I-IV:

• I miejsce – Amelia Muszyńska,  kl. 4, Szkoła Podstawowa nr 55 w Szczecinie,
  • II miejsce – Aleksandra Początek,  kl. 1, Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie,
  • III miejsce – Nikola Kurowska,  kl. 3, Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie oraz Tobiasz Fiołka,  kl. 1, Szkoła Podstawowa w Lubomi.

Wyróżnienia:

• Agata Włodarczyk, kl. 3, Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie,
  • Filip Laucz, kl. 1, Szkoła Podstawowa nr 44 w Szczecinie,
  • Zofia Nazarko, kl. 3, Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

W kategorii klas V-VII:

• I miejsce – Marianna Hejnowska, kl. 5, Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie,
  • II miejsce – Oktawiusz Jurkiewicz, kl. 6, Szkoła Podstawowa nr 56 w Szczecinie,
  • III miejsce – Oskar Ziółkowski, kl. 5, Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

Wyróżnienie:

• Maja Sokalska, kl. 5, Zespół Szkół Szpitalnych w Szczecinie.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia mini fotogalerii na naszej stronie, a wystawę oryginałów w Filii nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, przy ul. Barnima, gdzie są nie tylko piękną dekoracją czytelni, lecz również doskonałą reklamą książek i zachętą do ich czytania. Ekspozycja potrwa do końca czerwca.