Zaczarowane skrzypeczki

10 STYCZNIA 2018 r. SPSK nr 1
Karnawał to czas zabawy i my ten czas doskonale wykorzystaliśmy. Już po raz 23. gościliśmy  w szpitalu przy ul. Unii Lubelskiej aktorów z Agencji Artystycznej Krzysztofa Gajewskiego, którzy profesjonalnie poprowadzili zabawę dla małych i dużych pacjentów szpitala przy ul. Unii Lubelskiej. Wizyta Mikołaja doskonale wplotła się w historię zaczarowanych skrzypeczek. Kolorowe stroje, odpowiedni podkład muzyczny, cygańskie piosenki i najnowsze przeboje, do których tańczyliśmy i tworzyliśmy radosne korowody, poprawiły humory wszystkim dzieciom. A na koniec oczywiście czekał na nas słodki poczęstunek!
Oto, w wielkim skrócie, recepta na udany balik karnawałowy. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać, co będzie za rok!

D.K.